Sayfa yükleniyor, lütfen bekleyiniz.
Hakkımızda Tarih Ansiklopedisi 1 Ocak 2019
Tarih Ansiklopedisi

Hakkımızda

Tarih Ansiklopedisi, tarih ile ilgili doğru bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Tarih Ansiklopedisi’nde sunulan içerikler tarih alanında uzmanlaşmış, ülkemize ve dünyamıza büyük katkılarda bulunmuş tarihçilerin çalışmalarından yola çıkarak ve onların eserlerinden faydalanarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda tarihin ilginç, eğlenceli ve bir o kadar da merak uyandırıcı yanlarını okuyucuya ulaştırmayı hedeflemektedir. Bizler uzman tarihçi değiliz. Henüz yolun başındayız. Bu sebepten içeriklerde yer alan bilgilerin tamamının bize ait çalışmalar olması mümkün değildir. Bizim yapmaya çalıştığımız şey uzman tarihçilerin çalışmaları sonucu ortaya çıkan doğru, objektif ve belgelere dayanan bilgileri kaynaklarıyla birlikte sizlere aktarabilmektir. Bunu da hazırladığımız içeriklerle sağlamayı ummaktayız.

Bizimle iletişime geçin: info [at] tarihansiklopedisi [dot] com

Tarih Ansiklopedisi Ekibi

Sertaç Yanık

Sertaç Yanık

1996, Malatya doğumlu. Tarih Ansiklopedisi kurucu ortağı. Tarih Ansiklopedisi’nin konsept ve altyapı ile ilgili çalışmalarını yürütmekte.

Ali Demir

Ali Demir

1996, Malatya doğumlu. Tarih Ansiklopedisi kurucu ortağı. İnönü Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi.
Göz At

Eylül Sazak

Eylül Sazak

1997, İstanbul doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi.
Göz At

Nilda Paşaoğlu

Nilda Paşaoğlu

1993, Kocaeli doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. Şu an Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı’nda lisansüstü çalışmalarına devam etmekte ve editör olarak çalışmakta.
Göz At

Şanslı Hissediyorum