Sayfa yükleniyor, lütfen bekleyiniz.
Hakkımızda Tarih Ansiklopedisi 1 Aralık 2018
Tarih Ansiklopedisi

Hakkımızda

Tarih Ansiklopedisi, tarih ile ilgili doğru bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Tarih Ansiklopedisi’nde sunulan içerikler tarih alanında uzmanlaşmış, ülkemize ve dünyamıza büyük katkılarda bulunmuş tarihçilerin çalışmalarından yola çıkarak ve onların eserlerinden faydalanarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda tarihin ilginç, eğlenceli ve bir o kadar da merak uyandırıcı yanlarını okuyucuya ulaştırmayı hedeflemektedir. Bizler uzman tarihçi değiliz. Henüz yolun başındayız. Bu sebepten içeriklerde yer alan bilgilerin tamamının bize ait çalışmalar olması mümkün değildir. Bizim yapmaya çalıştığımız şey uzman tarihçilerin çalışmaları sonucu ortaya çıkan doğru, objektif ve belgelere dayanan bilgileri kaynaklarıyla birlikte sizlere aktarabilmektir. Bunu da hazırladığımız içeriklerle sağlamayı ummaktayız.

Bizimle iletişime geçin: info [at] tarihansiklopedisi [dot] com

Tarih Ansiklopedisi Ekibi

Sertaç Yanık

Sertaç Yanık

1996, Malatya doğumlu. Tarih Ansiklopedisi kurucu ortağı. Tarih Ansiklopedisi’nin konsept ve altyapı ile ilgili çalışmalarını yürütmekte.

Ali Demir

Ali Demir

1996, Malatya doğumlu. Tarih Ansiklopedisi kurucu ortağı. İnönü Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi.
Göz At

Abdullah Akkaya

Abdullah Akkaya

1996, Malatya doğumlu. Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunu. Eğitiminin bir bölümüne Litvanya’nın Kazimieras Simonavičius Üniversitesi’nde devam etti. Şu an stajyer avukat olarak çalışmakta.
Göz At

Berkay Çağdaş

Berkay Çağdaş

1996, Malatya doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü öğrencisi.
Göz At

Emrah Arkcı

Emrah Arkcı

1998, Kocaeli doğumlu. İnönü Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi.
Göz At

Gurbanberdi Garabegov

Gurbanberdi Garabegov

1997, Türkmenistan (Merv) doğumlu. İnönü Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi.
Göz At

Mert Demirel

Mert Demirel

1996, Ankara doğumlu. Ön lisansını Afyon Kocatepe Üniversitesi Gıda Teknolojisi Bölümü’nde tamamladı. Şu an İnönü Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nde eğitimine devam etmekte. Aynı zamanda İnönü Üniversitesi İzcilik Topluluğu yönetim kurulu üyesi.
Göz At

Mustafa Değer

Mustafa Değer

1996, Malatya doğumlu. İnönü Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi. Astronomi, Bilim ve Edebiyata ilgi duymakta.
Göz At

Haçlı Seferleri